Wkładka mechatroniczna WILKA EasyApp

Producent: Mar-Tom
Cena brutto : 2503,05 zł

Cena netto : 2035,00 zł
Vat: 23 %

szt.

Ocena:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

drzwi 55 - 30x50
drzwi 72 - 45x50
drzwi 90 - 50x60

Wkładka mechatroniczna Wilka montowana jest w miejsce tradycyjnej wkładki. Nie wymaga okablowania ani innych zabiegów, dlatego bez problemu w każdym momencie można ją zainstalować w funkcjonujących drzwiach. Wkładka umożliwia dostęp do pomieszczeń bez dodatkowych kluczy mechanicznych, a dodatkową zaletą jest bezpieczne i komfortowe zarządzanie autoryzacją dostępu ze smartfona.

Od wewnątrz wkładka posiada gałkę, którą otwiera się i zamyka drzwi tak jak w przypadku tradycyjnej wkładki. W celu otwarcia drzwi od zewnątrz należy użyć jednej z trzech możliwości:

1. Brelok użytkownika – 3 sztuki. Po przyłożeniu breloka do gałki następuje sprzężnie gałki z wkładką. Przez kilka sekund po przekręceniu gałki nastąpi otwarcie drzwi. Czas aktywności można ustawiać.

2. Karta magnetyczna. Można zaprogramować dowolną ilość kart magnetycznych. Które po przyłożeniu do gałki dają możliwość otwarcia drzwi. Karty są programowane w bardzo prosty sposób przy użyciu karty programującej MASTER. Łatwo można nadawać i anulować dostęp dla poszczególnych kart.

3. Smartfon.
Wkładkę można odblokować również za pomocą smartfona przy użyciu aplikacji EasyApp – wybierając odpowiednią ikonkę. EasyApp to darmowa, dostępna w Google Play i App Store aplikacja na telefon, dzięki której bezpłatne można sterować wkładką i nadawać uprawnienia innym użytkownikom. Aplikacja przeznaczona jest dla smartfonów pracujących w oparciu o systemy operacyjne Android i iOS wyposażonych w interfejs Bluetooth.

Dzięki klasie odporności ip67 wkładka znajduje zastosowanie również na zewnątrz. Zasilanie bateryjne cr2-3v zapewnia użytkowanie wkładki mechatronicznej do roku lub 30 000 cykli. Potrzeba zmiany baterii sygnalizowana jest poprzez pulsacyjne podświetlenie gałki.

Wkładka mechatroniczna WILKA umożliwia precyzyjne zarządzanie dostępem do budynku poprzez np. wysłanie czasowych uprawnień na smartfon danej osoby. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie w wielu sytuacjach takich jak apartamenty i pokoje na wynajem, pensjonaty, hotele, biura, firmy sprzątające, gabinety medyczne, itp. Również w codziennym użytkowaniu drzwi do domów i mieszkań rozwiązanie to niesie szereg udogodnień.

 

Zestaw zawiera:
- wkładka mechatroniczna - 1szt.
- karta programująca - 1 szt.
- brelok użytkownika - 3 szt.
- klucz do wymiany baterii

UWAGA: Wkładka nie jest dostępna dla okuć wyposażonych w rozetę antyrozwierceniową.