Żaluzje 25mm poziome aluminiowe

Producent: Hanarol
Cena brutto : 188,51 zł

Cena netto : 153,26 zł
Vat: 23 %

szt.

Ocena:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uwaga cena żaluzji dotyczy grupy materiałowej 1, o wycenę reszty grup cenowych prosimy o kontakt z biurem.

ŻALUZJE ALUMINIOWE

System żaluzji aluminiowych o lamelach szerokości 25 mm do montażu z użyciem wkrętów. Montowany w świetle szyby, na skrzydle okiennym, ścianie, suficie bądź we wnęce okiennej. Rynna górna żaluzji montowana jest za pomocą wieszaków twist przytwierdzonych do podłoża za pomocą wkrętów lub kołków montażowych. Żaluzja obsługiwana jest za pomocą mechanizmu samoblokującego sterowanego sznurkiem do podnoszenia żaluzji oraz pokrętłem tworzywowym do regulacji zaciemnienia. 

Nawierzchniowa żaluzja aluminiowa to rozwiązanie klasyczne, które dzięki szerokiej palecie barw lamel (także w strukturze drewna) oraz możliwości wykonania w nietypowych kształtach okna sprawia, że jest także rozwiązaniem uniwersalnym. 

Opcjonalne warianty wykonania przewidują możliwość dołączenia prowadzenia żyłkowego wraz z fiksami płaskimi/kątowymi lub montażu bezinwazyjnego z prowadzeniem żyłkowym na zaczepach tworzywowych. Istnieje także możliwość wykonania żaluzji w wersji dachowej. 

Kolory rynien i obciążników są dopasowywane kolorystycznie do koloru lamel (oprócz lamel drewnopodobnych). Lamele żaluzji dostępne są w szerokiej gamie kolorów i wzorów udostępnianych w specjalnym wzorniku.  

 

UWAGA!

Zdjęcia oraz grafiki mają charakter poglądowy. Kolorystyka produktu może odbiegać od tej przedstawionej we wzorniku cyfrowym.
Wzorniki fizyczne dostępne są w salonach Safedoor