Moskitiery drzwiowe

Producent: Hanarol
Cena brutto : 241,99 zł

Cena netto : 196,74 zł
Vat: 23 %

szt.

Ocena:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

mm

mm

Biały
Antracyt
Brązowy

Moskitiera drzwiowa - siatka standard

Zabezpieczenie przeciw insektom oraz zanieczyszczeniom przeznaczone do montażu w drzwiach. Siatka w ramce montowana jest do ościeżnicy za pomocą zawiasów samozamykających. Moskitiera obsługiwana jest za pomocą uchwytu i zamykana jest na zamek magnetyczny. Dla wzmocnienia konstrukcji, moskitiera może posiadać wbudowaną poprzeczkę. 

Jest to najpopularniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie przeciwko owadom i zanieczyszczeniom do montażu w drzwiach. Istnieje możliwość wykonania moskitier w nietypowych kształtach, także w łukach - wycena indywidualna.

Dla zwiększenia szczelności w moskitierze zamontowana jest uszczelka szczotkowa. 

Opcjonalne warianty wykonania przewidują możliwość montażu specjalnej siatki przeciwpyłkowej, wzmocnionej siatki PVC lub siatki ze stali nierdzewnej. Dodatkowo moskitiera może zostać wzmocniona płytą poliwęglanową w dolnej jej części co chroni jej konstrukcję przed uszkodzeniem np. w wyniku uderzeń. Moskitiera może także posiadać wbudowane przejście dla zwierząt - wycena indywidualna.

Osprzęt dostępny jest w kolorze białym, brązowym, antracytowym. Wycena indywidualna w strukturze drewna: złotym dębie, mahoniu ,orzechu i winchesterze oraz palecie RAL.