Żaluzje Plisowane

Producent: Hanarol
Cena brutto : 144,65 zł

Cena netto : 117,60 zł
Vat: 23 %

szt.

Ocena:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Biały
Brąz RAL 8017
Antracyt 7043
Srebrny
Dąb bagienny
Mahoń
Orzech
Winchester
Złoty dąb
Ciemna oliwka
Szampański
Czarny

ŻALUZJE PLISOWANE


System roletowy z tkaniną rolowaną oraz kasetą i płaskimi prowadnicami w wersjach aluminiowej.


MIEJSCE MONTAŻU: skrzydło okienne.
SPOSÓB MONTAŻU: żaluzja mocowana(nakładana) na wkręcane kostki montażowe
STEROWANIE: mechanizm samoblokujący sterowany dwoma uchwytami

Opis produktu 

Żaluzje plisowane to rodzaj zasłon wykorzystujących do przesłaniania tkaniny składane harmonijkowo. W zależności od wybranego wariantu, montowana do listwy przyszybowej za pomocą wkrętów lub opcjonalnie za pomocą zaczepów metalowych/tworzywowych. Żaluzja obsługiwana jest ręcznie za pomocą uchwytu lub za pomocą mechanizmu samoblokującego sterowanego sznurkiem.

Żaluzje plisowane to uniwersalne rozwiązanie dające możliwość przesłonięcia zarówno całości jak i tylko wybranej części okna (od dołu jak i od góry). Plisy sprawdzają się także jako przesłony do okien dachowych oraz do okien o nieregularnych kształtach.
W niektórych wariantach, montaż w świetle szyby sprawia, że ze skrzydła okiennego nie wystają elementy osprzętu co zwiększa komfort użytkowania i zmniejsza ryzyko uszkodzenia montażu. Szeroki wachlarz tkanin (także wzorzystych) sprawia, że oprócz zastosowań praktycznych żaluzje plisowane mogą także spełniać funkcje dekoracyjne.

 

UWAGA!

Zdjęcia oraz grafiki mają charakter poglądowy. Kolorystyka produktu może odbiegać od tej przedstawionej we wzorniku cyfrowym.
Wzorniki fizyczne dostępne są w salonach Safedoor.