Dzień i Noc

Producent: Hanarol
Cena brutto : 117,60 zł

Cena netto : 95,61 zł
Vat: 23 %

szt.

Ocena:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Biały
Brąz RAL 8017
Antracyt 7043
Dąb bagienny
Mahoń
Orzech
Wiśnia
Winchester
Złoty dąb
Dąb
Anoda
Antracyt 7016
Jasny dąb

 

UNI-BESTA DZIEŃ I NOC


System roletowy z tkaniną rolowaną oraz kasetą i płaskimi prowadnicami w wersjach aluminiowej.


MIEJSCE MONTAŻU: skrzydło okienne.
SPOSÓB MONTAŻU: kaseta montowana do listwy przyszybowej za pomocą wkrętów, prowadnice przyklejane taśmą piankową.
STEROWANIE: mechanizm samoblokujący sterowany łańcuszkiem kulkowym.

Opis produktu 

System roletowy z  tkaniną podwójnie rolowaną, kasetą i płaskimi prowadnicami w wersjialuminiowej. Kaseta montowana na skrzydle okiennym do listwy przyszybowej za pomocą wkrętów. Prowadnice rolety przyklejane są do okna taśmą piankową.  Roleta obsługiwana jest za pomocą samoblokującego mechanizmu sterowanego łańcuszkiem kulkowym. 

Główną zaletą tego systemu jest to, że dzięki montażowi w prowadnicach i kasecie roleta nie posiada prześwitów. Dodatkowo nowoczesna i ergonomiczna budowa sprawia, że roleta idealnie wkomponowuje się w kształt okna. 

Opcjonalne warianty wykonania przewidują możliwość zamontowania falbany, obszycia obciążnika dolnego rolety oraz montażu napinacza łańcuszka, który podnosi poziom bezpieczeństwa zwłaszcza przy możliwości korzystania z rolety przez dzieci. Istnieje także możliwość wykonania rolety bez prowadnic. 

Osprzęt rolety dostępny jest w kolorze białym, brązowym, antracytowym i anodowanym. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania rolety w okleinie drewnopodobnej o kolorach dębu (jasny, złoty, bagienny), mahoniu, orzecha, wiśni lub drewna winchester. 


 

 

UWAGA!

Zdjęcia oraz grafiki mają charakter poglądowy. Kolorystyka produktu może odbiegać od tej przedstawionej we wzorniku cyfrowym.
Wzorniki fizyczne dostępne są w salonach Safedoor.